Greita paieška

Karšti pasiūlymai

Apgyvendinimo sąlygos

Apgyvendinimo paslaugų sąlygos tarp Jūsų ir Nuomotojo:

1. Mokėjimo sąlygos ir sutarčių sudarymas.


Rezervuokite internetu. Gaukite raštišką patvirtinimą.Per 5  dienas po patvirtinimo turite sumokėti 10-20% avansą nuo visos užsakymo sumos. Prieš sumokant pinigus perskaitykite šias sąlygas ir patvirtinkite,kad sąlygas supratote ir su jomis sutinkate. Likusieji pinigai (80-90%), sumokami atvažiavus į vietą.

Mokėjimo būdas gali būti banko pavedimu, grynaisiais arba kortele (Visa, Euro/ MasterCard ,o taip pat ir American Express). Taip pat galite pasinaudoti pinigų perlaida MoneyGram sistema.  Nuomotojas pasilieka teisę anuliuoti užsakymą,jei per 5 dienas po rezervacijos patvirtinimo nėra gautas avansas.

2. Detalės ir kainos


Būsto kainas Jūs visada matysite kalendoriaus viduje.Kainos kalendoriuje gali būti nuolat keičiamos. Paspaude ant kalendoriaus datos ir vesdami per kalendorių tiek dienų,kiek norite,gaunate sumą,kiek tas būstas Jums kainuos per tą laikotarpį.Rezervacijos metu užfiksuota kaina,jau nebebus keičiama.

Bendro pobūdžio informacija yra pateikiama prie kiekvieno objekto (atstumas iki jūros,iki centro,iki parduotuvės ir t.t.).Taip pat kiekviename objekte yra nurodomos sąlygos (leidžiama su gyvūnais ar ne, patalynė,rankšluosčiai ir t.t.).Nuomotojas nėra atsakingas už vėliau iškilusius neatitikimus.

Nuo 2016m.balandžio 1d. įvedamas papildomai 1 eur mokestis už 1 nakvynę žmogui nuo 18 metų.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:DUBLnMzkbpkJ:www.palanga.lt/index.php%3F3905992467+&cd=10&hl=lt&ct=clnk&gl=lt

3. Kainų pokyčiai


Nors kainų paskelbimas yra kruopščiai rengiamas,kartais gali įvykti įvairiausių nesusipratimų.Jeigu tokie nesusipratimai įvyksta po rezervacijos patvirtinimo,grąžiname Jums visus pervestus  Jūsų pinigus be papildomų mokesčių.

4. Atvykimo ir išvykimo laikas


Atvykimo laikas yra nuo 15:00val. iki 20:30val.nuo pirmadienio iki sekmadienio.

Išvykimo laikas yra nuo 11:00val. Iki 12:00val. nuo pirmadienio iki sekmadienio.

Jeigu Jūsų atvykimo ir išvykimo laikas neatitinka šių valandų,tai gali Jums papildomai kainuoti 3Eur.

5. Rezervacijos atšaukimas


Po rezervacijos patvirtinimo (jei liko daugiau nei 25 nakvynės iki Jūsų numatomo atvykimo) ,Jūsų atsisakymas nuomotis  Jums nieko nekainuos. Tačiau,jei liko 25 ir mažiau nakvynių, jūsų nuostoliai gali siekti visą 20 proc. įnašą. Jūs galite raštiškai pranešti apie nuomos nutraukimą.

Dėl nenumatytų, force majeure, aplinkybių :  įvyko objekto gedimas ar pan.  Nuomotojas siūlo kitą apgyvendinimo objektą arba grąžina pinigus pagal punktą Nr.3.

6. Jūsų pareigos


Išsinuomotą objektą reikia saugoti bei gerbti aplinkinių kaimynų poilsį.

Už išsinuomotą objektą gali prireikti pateikti užstatą nuo 30 Eur iki 100Eur -pagal nuomotojo pareikalavimą.  Jis yra grąžinamas,jei objekte nėra padaryta žala išvykimo dieną.

Dėl netinkamo elgesio,aplaidumo objekte,  nesilaikoma tylos valandų (00:00 iki 07:00val.) Nuomotojas gali nedelsiant nutraukti nuomos sutartį  ir užstatas nebus grąžinamas.

7. Pretenzijos ir mūsų įsipareigojimai


Jeigu yra gedimų arba nusiskundimų,pretenzijas ir nusiskundimus galite teikti  nuo apsigyvenimo bute dienos.

Įmonė neatsako už būsto apiplėšimą.

8. Šalių atsakomybė


Įmonė yra tarpinė grandis tarp Jūsų ir Nuomotojo,derina Jūsų poilsio laiką, tinkamas apgyvendinimo sąlygas,skleidžia informaciją apie apgyvendinimo galimybę,teikia reklamą.

Šios tarpininko paslaugos aiškinamos ir vykdomos Lietuvos Respublikos teisės aktuose.